درباره ما

شاید اندیشیدن به مفهوم تسلط بر زمان یا مدیریت زمان در نظر بعضی محال و غیرعملی جلوه کند، اما صادقانه بیندیشیم که علیرغم مشکلاتی که در حال حاضر با آنها دست به گریبان هستیم، همین تمایل هر یک از ما به انجام دادن کارها به روشی بهینه، با مسأله مدیریت وقت و زمان ارتباط مستقیم دارد. همچنین بعدی از ابعاد بهره وری مسأله بهره وری زمان انجام کارها، استفاده صحیح از زمان و زندگی کردن با نگرش صرفه جویانه به زمان است. شاید این عبارت را شنیده باشید که «اگر از وقت خود خوب استفاده کنیم، همیشه برای انجام کارهای خود وقت کافی خواهیم داشت.» و این ربطی به این که در کشور ما چقدر از وقت هر یک از ما در ترافیک، پشت چراغ قرمزها و یا صف های طولانی انواع نوبت ها تلف می شود، ندارد. چرا که به هر حال در هرکجا که باشیم مسئول استفاده صحیح از تمام منابع خود به خصوص وقت و زمان عمر خود هستیم.

شبکه سلامت ایران، با درک کامل از ارزش این منبع تمام شدنی، درپی راهی برای به حداقل رساندن اتلاف باارزش ترین منبع تمام شدنی در طول عمر هموطنان عزیز کار خود را در زمینه نوبت دهی و رزرو نوبت پزشکان با اهداف ذیل شروع به کار نمود :

هر شخصی بتواند براحتی و در کمترین زمان، نوبت پزشک موردنظر از مرکزدرمانی مد نظر در استان انتخابی خود رزرو نموده و مبلغی به عنوان بیعانه واریز نماید .

صاحبان مراکزدرمانی بتوانند براحتی و در کمترین زمان، نوبت و وقتی را به دیگران ارائه دهند .

ارائه خدمات با بالاترین سرعت و بهترین کیفیت با استفاده از برترین تکنولوژی های جهانی.

صرفه جویی در منابع طبیعی با استفاده از جلوگیری از هدررفت کاغذ، سوخت و دیگر منابع انرژی تمام شدنی.

کمک به آحاد جامعه دراستفاده مناسب از زمان و وسایل نقلیه ی عمومی

رسیدگی بیشتر ومناسب تر به کارهای روزمره و بنیان خانواده در نتیجه ی زمان بندی و استفاده مناسب از زمان

دسترسی به تمامی پزشکان کشوراز هرنقطه از جهان و دریافت نوبت بدون تداخل زمانی

خدمات ما

نوبت‌دهی اینترنتی: لیست پزشکان سراسر کشور را مشاهده کنید و پس از بررسی جزئیات هر پزشک از بهترین گزینه برای خود نوبت دریافت کنید.

پرونده سلامت الکترونیک: با تشکیل پرونده سلامت الکترونیک تمامی سوابق پزشکی تکمیل خواهد شد و می‌توانید در صورت نیاز آن را با پزشکان معتمد به اشتراک بگذارید.

بانک سلامت و پزشکی: بانک اطلاعات کاملی از مراکز درمانی، بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها، آزمایشگاه و ... در سراسر کشور را در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در صورت لزوم بتوانید به‌راحتی از آن استفاده کنید.

مدیریت نوبت‌های پزشکی: براحتی می‌توانید نوبت‌های گرفته‌شده از پزشک را مدیریت کنید. با استفاده از یادآوری پیامکی، نوبت‌های شما یادآوری می‌شود و نگران فراموشی آن‌ها نخواهید بود.

و... .

نام مدیریت و صاحب امتیاز : حسین وزیری حرمی

پست الکترونیک : sst.server@gmail.com